قوانین گیم فوراِوِر

قوانین خرید و فروش در وبسایت گیم فوراِوِر

( تنظیم شده در 5 فروردین 1399 )

! هرگونه فعالیت در وبسایت گیم فوراِوِر به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین زیر از سمت کاربر است !

بخش ثبت نام ( تمام کاربران )

 1. 1- اطلاعات حسابهای کاربران نزد فروشگاه است و هیچ شخص دیگری به آنها دسترسی ندارد !
 2. 2- برای بهبود خدمات و انجام هر عملکردی در مجموعه فروشگاهی گیم فوراِوِر ( خرید ، ثبت آگهی و ... ) بهتر است در سایت ثبت نام کنید عضویت در گیم فوراِوِر
 3. 3- در واردکردن مشخصات خود ، در هنگام ثبت نام جداً دقت فرمائید ، هرگونه اشتباه در فیلدهای مشخصاتی که وارد میکنید میتواند مشکل ساز شود .
 4. 4- نام ، نام خانوادگی و نام کاربری حتماً کاملاً صحیح وارد شود .
 5. 5- جهت تسویه های مالی و تحویل خریدها ؛ تلفن ثابت و تلفن همراه صحیح و پاسخگو الزامی است و قبل از موارد ذکرشده میبایست از طرف گیم فوراِوِر استعلام و تأیید شود .
 6. 6- ایمیل و آیدی تلگرام برای ارتباط آسانتر و اطلاعرسانیها مورد نیاز است .
 7. 7- تذکر ؛ هرگونه اشتباه چه سهواً و یا عمداً در وارد کردن مشخصات کاربری مستلزم بررسی دقیق و کامل صحت اطلاعات کاربر از سمت مجموعه فروشگاهی گیم فوراِوِر را دارد و تمام مسئولیتهای این موضوع به عهده کاربر است .
 8. 8- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری کاربر و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ، مجموعه فروشگاهی گیم فوراِوِر این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به کاربر ارائه ندهد .
 9. 9- هرگونه فعالیت در مجموعه فروشگاهی گیم فوراِوِر به منزله تأیید و موافقت کاربر با تمام قوانین بوده و جای هیچ اعتراضی نیست .

بخش ثبت آگهی ( فروشندگان )

 1. 1- ثبت آگهی در مجموعه فروشگاهی گیم فوراِوِر دارای 5 پلن است . شروع قیمت آگهیها از 5.000 تومان تا 30.000 تومان .
 2. 2- بازگشت به بند 2 در بخش ثبت نام ؛ برای ثبت آگهی بهتر است در وبسایت گیم فوراِوِر اکانت کاربری با مشخصات صحیح ایجاد فرمائید .
 3. 3- پس از تکمیل فرم ثبت آگهی و پرداخت هزینه ، آگهی کاربر به صورت خودکار در وبسایت ، نرم افزار اندروید و نرم افزار آیفون گیم فوراِوِر منتشر میشود و بعد از انجام کارهای طراحی تصویر به کانال تلگرام گیم فوراِوِر ارسال میشود .
 4. 4- هر آگهی از زمان انتشار به مدت 20 روز اعتبار دارد و بعد از آن به صورت خودکار به حالت ناموجود تبدیل میشود . ( آگهی دهندگان میتوانند جهت تمدید اعتبار 20 روزه مجدد برای آگهی خود اطلاحیه ثبت بفرمایند )
 5. 5- ثبت اصلاحیه آگهی برای بار اول رایگان است و از مرتبه دوم به بعد هر اصلاحیه مبلغ 2.000 تومان هزینه دارد .
 6. 6- آگهی دهندگان محترم همواره میتوانند از قسمت نظرات پست آگهی خود با کاربران و بازدیدکنندگان در ارتباط باشند . ( درج ایمیل ، آیدی تلگرام ، شماره تماس و یا هر راه ارتباطی دیگر در نظرات موجب عدم تأیید انتشار پاسخ میشود )
 7. 7- درصورت فروش آگهی ، از سمت فروشگاه به شماره همراه کاربر اس ام اس اطلاعرسانی ارسال میشود . ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های گیم فوراِوِر را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )
 8. 8- تمام جابجایی ها و نقل و انتقالات توسط واسط مجموعه انجام میشود و در معاملاتی که قیمت بین 0 تا 199 هزار تومان است حق واسط 11.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 200 تا 499 هزار تومان است حق واسط 15.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 500 تا 999 هزار تومان است حق واسط 20.000 تومان از هرطرف و در نهایت معاملاتی که مبلغ آن بالای 1 میلون تومان است حق واسط 25.000 تومان از هرطرف دریافت میشود. ( نکته ؛ برای شناخت و اطمینان کامل به صفحه معرفی مدیران گیم فوراِوِر مراجعه فرمائید صفحه معرفی مدیران گیم فوراِوِر )
 9. 9- پس از فروخته شدن آگهی ، تحویل محصول در لیست سفارشات قرار میگیرد و نهایتاً تا 24 ساعت پس از فروش از سمت فروشگاه با فروشنده تماس گرفته میشود و در صورت عدم پاسخگویی فروشنده معامله فسخ میشود . ( نکته : در صورت فسخ معامله ، آگهی بدون اعتبار میماند و برای قرار گرفتن مجدد در لیست فروش کاربر میبایست برای آگهی اصلاحیه ثبت کند )
 10. 10- پس از هماهنگی های لازم برای تحویل محصول از فروشنده و انتقال به خریدار ؛ مدت زمان 24 ساعت جهت تست امنیت و سلامت ، محصول نزد خریدار میماند . ( واریز مبلغ برای فروشنده ها یک روز بعد و پس از ساعت 23 میباشد )
 11. 11- تمام تسویه های مالی مجموعه فروشگاهی گیم فوراِوِر از طریق شبکه پرداخت ارزی پی توییت انجام میشود . ( هم اکنون میتوانید در شبکه پرداخت ارزی پی توییت حساب کاربری ایجاد نمایید ایجاد حساب کاربری در پی توییت  پی توییت چیست ؟
 12. 12- در صورت قفل شدن جیمیل بازی قبل از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده فروشنده میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .

بخش خرید ( خریداران )

 1. 1- مشخصات وارد شده در فیلدهای خرید میبایست صحیح باشد . ( محصول خرید شده فقط به همان مشخصات ؛ نام و شماره تماس تحویل میگردد . ( در صورت معرفی اطلاعات اشتباه فروشگاه خدماتی به کاربر ارائه نمیدهد .
 2. 2- پس از خرید محصول اس ام اس تأیید برای خریدار ارسال میگردد که ادامه روند تحویل را توضیح میدهد ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های گیم فوراِوِر را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )
 3. 3- برای تأیید هویت خریدار کارت شناسایی از ایشان دریافت و شماره های همراه و ثابت نیز استعلام میشود .
 4. 4- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری خریدار و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ، مجموعه فروشگاهی گیم فوراِوِر این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به خریدار ارائه ندهد .
 5. 5- از زمان خرید نهایتاً تا 24 ساعت از سمت فروشگاه با خریدار تماس گرفته میشود . ( لطفاً در این بازه زمانی به پشتیبانی مراجعه نفرمائید ، به محض آماده شدن محصول با شما تماس میگیریم )
 6. 6- خدمات فروشگاه گیم فوراِوِر مشخص شده است ؛ پذیرش آگهی از فروشنده و تحویل آن به خریدار ( جابجایی مبلغ و محصول بین خریدار و فروشنده ) و با توجه به اینکه خریدار به این مسئله کاملاً واقف هست که محصول خرید شده از شخصی به غیر از فروشگاه است ؛ پس از تحویل محصول به خریدار تمام تعهدات فروشگاه به صورت تمام و کمال انجام شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل در محصول هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نمیشود و تنها خدمت فروشگاه در این مورد بند 11 در بخش ثبت آگهی است ( ارائه مدارک فروشنده به خریدار ).
 7. 7- در صورت قفل شدن جیمیل بازی بعد از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده خریدار میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .

چند قانون کلی ( تمام کاربران )

 1. 1- مدارک و مشخصات فروشنده و خریدار نزد فروشگاه میماند ، برای امنیت معامله و جلوگیری از کلاهبرداریهای شایع پیام دادن کلاهبرداران با آیدی های فیک و مشابه آیدی ادمین اصلی ، آیدی فروشنده و خریدار به هیچ عنوان در اختیار هیچ کس به جز مدیریت بخش آگهی گیم فوراِوِر و واسط فروشگاه ( مشخصات انتهای پست ) قرا نمیگیرد و طرف حساب هر دوطرف ( خریدار و فروشنده ) فروشگاه گیم فوراِوِر است .
 2. 2- هرگونه فعالیت در وبسایت گیم فوراِوِر به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین بالا از سمت کاربر است .
 

ادمین اصلی

 

تلفن : 989388314881+

آیدی تلگرام : [email protected]

 

ادمین بخش آگهی

 

تلفن : 989125272241+

آیدی تلگرام : [email protected]